niedziela, 14 lutego 2016

Wyjątkowe dekoracje z wyjątkowej okazji :)


Ależ pracowicie się zrobiło w Pracowni na poddaszu! 
Pracownia otrzymała bardzo poważne zadanie: zaprojektować oprawę dekoracyjną z okazji wyjątkowego wydarzenia - otwarcia trzeciego już salonu nowoczesnych technologii kosmetycznych All4Beauty w Kwidzynie!

Otwarcie odbędzie się już niebawem, dlatego zabrałyśmy się ostro do pracy ;)
Przygotowałyśmy projekt dekoracji, w którym głównymi elementami ozdobnymi będą bajkowe bibułowe pompony, nastrojowe świece w szklanych lampionach oraz ułożone luźno w szklanych wazonach białe kwiaty :) Do tego odrobina słodkości, czyli własnoręcznie upieczone babeczki w delikatnych papilotkach. Całość będzie w bieli i szarości z akcentami łososiowego odcienia oraz tak modnej ostatnio miedzi :) ***

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które planują organizację ważnych wydarzeń w Kwidzynie i okolicach - wesel, przyjęć urodzinowych, zaręczynowych, chrzcin, itd. - i chciałyby nadać im wyjątkowej oprawy, ale nie mają zbyt wiele czasu, żeby biegać po sklepach lub szperać w internecie :)

Z przyjemnością przygotujemy projekt, dobierając kolorystykę i elementy ozdobne do okazji, miejsca i życzeń klienta, a także wykonamy ozdoby i przygotujemy salę na przybycie gości. Jednym słowem zapewnimy kompleksową i profesjonalną obsługę :) 

Zapraszamy do kontaktu: tel. 600 839 593, email: kontakt@homeboutique.pl.  
    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty